Atribuită Cumpărare directă

TUBURI CENTRIFUGA DE 15ML SI 50ML, SPATULE SI SUPORT EPRUBETE CONFORM OFERTEI; TERMEN LIVRARE MAX 30 ZILE;

Număr anunț
DA26723479
Autoritate contractantă
Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Cluj (CUI 4288390)
Furnizor / câștigător
AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
Cod CPV
19520000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.292,44 RON
Valoare atribuită
4.292,44 RON
Data publicării
03.11.2020 00:00
Data finalizării
04.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.292,44 RON

din 4.292,44 RON estimat