Atribuită Cumpărare directă

Aprov. BSMIL nr.necesar.20842/27.10.2020 conform oferta.

Număr anunț
DA26691202
Autoritate contractantă
AQUABIS BISTRITA-NASAUD (CUI 566787)
Furnizor / câștigător
AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
Cod CPV
33696500-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.271,32 RON
Valoare atribuită
2.271,32 RON
Data publicării
29.10.2020 00:00
Data finalizării
29.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.271,32 RON

din 2.271,32 RON estimat