Atribuită Cumpărare directă

Parte hidraulica MVI 3206+etansare mecanica 4194726 HYDRAULIC CPL.MVI3206-8'' 1.4301 KIT 9130.31 Ron fara TVA /buc 4043156 SEAL-KIT-PN16-EPDM-MVI16-32-52 1116.30 Ron fara TVA /buc

Număr anunț
DA26705047
Autoritate contractantă
COMUNA VILCELE (CUI 4655895)
Furnizor / câștigător
HIDROSUD SRL (CUI 24884931)
Cod CPV
42122000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.246,61 RON
Valoare atribuită
10.246,61 RON
Data publicării
30.10.2020 00:00
Data finalizării
03.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.246,61 RON

din 10.246,61 RON estimat