Atribuită Cumpărare directă

2 x Fludor 2mm-100g 3 x Breadboard 830 puncte MB102 4 x Fire Dupont mama-mama 4p 70Cm 4x 10 x Fire Dupont tata-tata 30cm 4 x 10 x Fire Dupont mama-mama 30cm 4 x 10 x Fire Dupont mama-tata 30cm 1 x Cabluri cu clești 1 x Set 140 fire jumper 8 x Mufe alimentare mamă+tată 5 x Baretă 40 pini tată 4 x Baretă 40 pini mamă 2.54mm 2 x Arduino Uno R3 ATmega328P 2 x Placa de dezvoltare Arduino UNO 3 x Ecran LCD 1602 - Afişaj electronic pe doua randuri 3 x Tub termocontractabil 2.5mm 3 x Tub termocontractabil 5mm 1 x Multimetru Digital Tenma 72-7780 1 x Statie de lipit DURATOOL D00676

Număr anunț
DA26720228
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
Furnizor / câștigător
THECON SRL (CUI 19302026)
Cod CPV
31711100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.290,82 RON
Valoare atribuită
1.290,82 RON
Data publicării
02.11.2020 00:00
Data finalizării
03.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.290,82 RON

din 1.290,82 RON estimat