Atribuită
Cumpărare directă
CEAFA DEZ.P.FEL.CONG.KG KG 17,920 1 CARNE TOCATA PORC CONG.KG KG 3,900 1 VARZA MURATA CAPATANA RO KG 13,895 1 ARNOS SPAGHETTI 400G PG 5 1 PIEPT PUI DEZ.F.P.CG PG K KG 13,460 1 PIEPT PUI DEZ.F.P.CG PG K KG 12,080 1 PIEPT PUI DEZ.F.P.CG PG K KG 4,720 1 DERONI OREZ CAMOLINO 1KG PG 3 1 CEAFA DEZ.P.FEL.CONG.KG KG 17,920 1 CARNE TOCATA PORC CONG.KG KG 3,900 1 VARZA MURATA CAPATANA RO KG 13,895 1 ARNOS SPAGHETTI 400G PG 5 1 PIEPT PUI DEZ.F.P.CG PG K KG 13,460 1 PIEPT PUI DEZ.F.P.CG PG K KG 12,080 1 PIEPT PUI DEZ.F.P.CG PG K KG 4,720 1 DERONI OREZ CAMOLINO 1KG PG 3
- Număr anunț
- DA26720354
- Autoritate contractantă
- Liceul cu Program Sportiv Braila (CUI 4205564)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 15897300-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 875,76 RON
- Valoare atribuită
- 875,76 RON
- Data publicării
- 02.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.