Atribuită Cumpărare directă

Calificare anuala Milliflex Quantum, Sistem Milliflex Plus, MAS100NT, Sistem de testarea sterilităţi

Număr anunț
DA26696626
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
Furnizor / câștigător
MERCK ROMANIA SRL (CUI 20631065)
Cod CPV
71630000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.367,50 RON
Valoare atribuită
7.367,50 RON
Data publicării
29.10.2020 00:00
Data finalizării
03.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.367,50 RON

din 7.367,50 RON estimat