Atribuită Cumpărare directă

Achiziţionarea serviciilor de „Constatare defecțiuni buldoexcavator Caterpillar MS 01696”

Număr anunț
DA26732316
Autoritate contractantă
Judetul Mures (CUI 4322980)
Furnizor / câștigător
BERGERAT MONNOYEUR SRL (CUI 11359868)
Cod CPV
71356100-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.075 RON
Valoare atribuită
1.075 RON
Data publicării
04.11.2020 00:00
Data finalizării
05.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.075 RON

din 1.075 RON estimat