Atribuită Cumpărare directă

SServicii de asigurare de raspundere civila auto (RCA): Autoutilitara,Marca: VW,Model: Transporter T6,Cilindree: 1968,An fabricatie: 2018,Masa maxima: 3000,Putere: 110 kw (150 cp),Nr locuri: 3, Valabilitate; 12 luni Asigurator: CITY INSURANCE

Număr anunț
DA26708793
Autoritate contractantă
Comuna Satu Mare (CUI 16373065)
Furnizor / câștigător
SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
964,80 RON
Valoare atribuită
964,80 RON
Data publicării
30.10.2020 00:00
Data finalizării
02.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

964,80 RON

din 964,80 RON estimat