Atribuită Cumpărare directă

Stingator cu pulbere tip P6 Stingator P1 Stingatoare noi G 2 NOTA: La cerere se ofera toata gama de stingatoare si echipamente PSI

Număr anunț
DA26724566
Autoritate contractantă
Autoritatea Nationala Fitosanitara (CUI 34334188)
Furnizor / câștigător
TEHNO STING COMPANY S.R.L. (CUI 32971141)
Cod CPV
35111300-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
429,46 RON
Valoare atribuită
429,46 RON
Data publicării
03.11.2020 00:00
Data finalizării
04.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

429,46 RON

din 429,46 RON estimat