Atribuită
Cumpărare directă
Distrugator Automat documente REXEL Auto+ 130X, 130 coli, P4, cross-cut (confeti) Petreci cu 98% mai putin timp distrugand hartia, salvezi timp si bani cu Distrugatoarele Automate Rexel. Modelul Auto+ 130M micro cut distruge automat pana la 130 coli (80 gsm) sau 140 coli (70 gsm) in bucati tip particule. Nu este nevoie sa stai langa distrugator si sa-l alimentezi cu hartie, nu trebuie sa indepartezi capsele sau agrafele de hartie. Distruge pana la 6 coli de hartie prin fanta manuala. Mod oprire dupa 2 minute de pauza. Distruge carduri de credit, capse si agrafe de birou. Capacitate cos 26L, 250 de coli A4. Functie inteligenta anti-blocare a hartiei. Indicator pentru cos plin. Nivel de securitate P-4. Taiere tip cross cut (confeti) 4 x 40 mm. Ultra silentios < 60 DbA. Dimensiuni: 312 x 430 x 448 mm. Greutate: 11.3 kg. Ulei pentru distrugatoare de documente, 250ml, DATA FLASH
- Număr anunț
- DA26726564
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA A REZERVELOR DE STAT SI PROBLEME SPECIALE (CUI 26288978)
- Furnizor / câștigător
- MARKETING CONCEPT SRL (CUI 30912165)
- Cod CPV
- 30191400-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.750 RON
- Valoare atribuită
- 1.750 RON
- Data publicării
- 03.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.