Atribuită Cumpărare directă

REGULATOR PRESIUNE DN 65 x 1 buc x 2.692,72 lei/buc REGULATOR PRESIUNE DN 50 x 1 buc x 2.430,00 lei/buc Teu redus electrofuziune SDR 11 DN 75x63 x 10 buc x 91,58 lei/buc Reductie injectata SDR 17 DN 75-63 x 4 buc x 16,08 lei/buc ROBINET TRECERE 1 TOL FI-FE x 6 buc x 13,67 lei/ buc

Număr anunț
DA26809728
Autoritate contractantă
SC SOIM CONS SRL (CUI 27251055)
Furnizor / câștigător
PROFELIS C&V SRL (CUI 16158695)
Cod CPV
44115200-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.184,86 RON
Valoare atribuită
6.184,86 RON
Data publicării
12.11.2020 00:00
Data finalizării
13.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.184,86 RON

din 6.184,86 RON estimat