Atribuită Cumpărare directă

SALTEA GAMA ORTOPEDIC 90X200 28 BUC x 242,86 PILOTA MATLASATA ALB 140X200CM 25 BUC x 41,18 PERNA MATLASATA 50X70 25 BUC x 26,89 HUSA DE PAT JERSEY 90X200CM BK 80 BUC x 30,25

Număr anunț
DA26796574
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC"Aurel Vlaicu (CUI 5227951)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
39143112-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.921,85 RON
Valoare atribuită
10.921,85 RON
Data publicării
11.11.2020 00:00
Data finalizării
12.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.921,85 RON

din 10.921,85 RON estimat