Atribuită Cumpărare directă

ACCEPTUL IN SICAP TINE LOC DE COMANDA FERMA Termenul de valabilitate al produsului sa fie de minim 12 luni de la data livrarii. FACTURI: ALBASTRU DE METILEN - 20 gr si separat 5 gr ANESTEZINA FARMACEUTICA - 30 gr BORAX FARMACEUTIC - 100 gr CLORALHIDRAT - 10 gr si separat 30 gr CLORAMFENICOL - 200 gr si separat 50 gr NISTATIN PULVIS - 20 gr OXID DE ZINC - 300 gr RIVANOL pulbere - 20 gr si separat 15 gr TALC-GRAM - 300 gr VASELINA ALBA -GRAM- UZ FARMACEUTIC - 10.000 gr si 2000 gr ALBASTRU DE METILEN: CRISTALE VERZI ANESTEZINA FARMACEUTICA: PULBERE ALBA CRISTALINA BORAX FARMACEUTIC: PULBERE FINA,ALBA,CRISTALINA,FARA GUST,FARA MIROS CLORALHIDRAT: Pulbere cristalina, alba CLORAMFENICOL: PULBERE ALBA,FINA,FARA GUST,FARA MIROS NISTATIN PULVIS: PULBERE FINA ,GALBENA- ORIGINE UNIUNEA EUROPEANA OXID DE ZINC: PULBERE ALBA RIVANOL pulbere: PULBERE GALBENA FINA,CU GUST AMAR, TALC-GRAM: PULBERE ALBA VASELINA ALBA -GRAM- UZ FARMACEUTIC: MASA ALBA,ONCTUOASA

Număr anunț
DA26795738
Autoritate contractantă
Spitalul de Pediatrie Pitesti (CUI 4318075)
Furnizor / câștigător
NORD PHARMA SRL (CUI 14477809)
Cod CPV
33692600-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
671,20 RON
Valoare atribuită
671,20 RON
Data publicării
11.11.2020 00:00
Data finalizării
12.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

671,20 RON

din 671,20 RON estimat