Atribuită
Cumpărare directă
1 5,5-Dimethyl-1-pyrroline N-oxide (DMPO) for ESR (CAS Number: 3317-61-1) 92688-100MG 100 mg 1 Sigma Aldrich 377.43 377.43 5,5-Dimethyl-1-pyrroline N-oxide for ESR-spectroscopy 2 Alcool etilic absolut Alcool etilic absolut 99,5% PA 1L 2 indigen Chimreactiv 64.35 128.70 3 Gloves Nitrile, non sterile, powder-free, textured fingers, L , Very thin: Provide excellent elasticity for good wearing comfortFree from phthalates/softeners and allergenic latex proteins; particularly skin friendly for users with latex allergyBeade 112-4196 200buc 1 57.00
- Număr anunț
- DA26807050
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU TEHNOLOGII IZOTOPICE SI MOLECULARE (CUI 13221445)
- Furnizor / câștigător
- BIO AQUA GROUP SRL (CUI 26406593)
- Cod CPV
- 33696500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 563,13 RON
- Valoare atribuită
- 563,13 RON
- Data publicării
- 12.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.