Atribuită Cumpărare directă

Achizitionare servicii de asigurare de raspundere civila auto (RCA - AR14WAV conform referat de necesitate 5462/11.11.2020), aferent desfasurarii in conditii optime a departamentului edilitar a Gospodaririi Comunal Arad.

Număr anunț
DA26807783
Autoritate contractantă
GOSPODARIREA COMUNALA ARAD S.A. (CUI 1680258)
Furnizor / câștigător
EXA BROKER DE ASIGURARE SRL (CUI 18409050)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
69,13 RON
Valoare atribuită
69,13 RON
Data publicării
12.11.2020 00:00
Data finalizării
12.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

69,13 RON

din 69,13 RON estimat