Atribuită
Cumpărare directă
Format: A4 Nr. file: 1 file; Mod tiparire: fata sau fata/verso; Asezare in pagina: vertical sau orizontal in functie de cerinta clint Mod de ambalare/baxare si etichetare: 1000 buc/pachet sau cf. cerintelor clientului. Pret pentru cantitate de la 500 la 2000 - 0.14 lei / bucata fara tva Pret pentru cantitate de la 2000 la 5000 - 0.09 lei / bucata fara tva Pret pentru cantitate de la 5000 la 10 000 - 0.07 lei / bucata fara tva PERSOANE DE CONTACT: Ioana Sandu - 0751 062 801 sau Vasile Dobrin 0726701902 ADRESA: vanzari2@dnsbirotica.ro, comenzi@dnsbirotica.ro
- Număr anunț
- DA26744721
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul de Politie al Judetului Olt (CUI 4286500)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 22458000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 350,07 RON
- Valoare atribuită
- 350,07 RON
- Data publicării
- 05.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.