Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asigurare de raspundere civila auto obligatorie RCA, pentru o perioada de 12 luni, pentru 17 autovehicule apartinand parcului auto al IPJ Salaj.

Număr anunț
DA26789203
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE SALAJ (CUI 4291751)
Furnizor / câștigător
FAST BROKERS - BROKER DE ASIGURARE (CUI 14785760)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.188 RON
Valoare atribuită
5.188 RON
Data publicării
11.11.2020 00:00
Data finalizării
13.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.188 RON

din 5.188 RON estimat