Atribuită
Cumpărare directă
Verificari tehnice si remediere defectiuni(pe baza de deviz acceptat de conducere) la centrale termice la urmatoarele obiective: 1. Verificari tehnice la centrale Immergas Victrix Pro 90 kw, Locatia: Centrul de Dezvoltare Tehnologica si Excelenta in Afaceri Craiova - 1 buc x 1250 lei fara TVA 2. Verificari tehnice la centrale Immergas Victrix Pro 100 kw, Locatia: Centrul de Sprijin a IMM-urilor si Institutelor de Cercetare si Inovare Craiova - 1 buc x 1250 lei fara TVA/buc conform oferta nr. 458/09.11.2020 Valoare totala oferta =2.500,00 lei fara TVA. Achizitie conform referat nr.34613/26.10.2020 (nr.2009/23.10.2020), oferta nr.36110/09.11.2020. Persoana de contact: Ing. Nicolae Viorel, tel. 0741231209
- Număr anunț
- DA26806273
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC SI A FONDULUI LOCATIV R.A. CRAIOVA (CUI 7403230)
- Furnizor / câștigător
- CMV QUALITY INSTAL SRL (CUI 28881636)
- Cod CPV
- 71630000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.500 RON
- Valoare atribuită
- 2.500 RON
- Data publicării
- 12.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.