Atribuită
Cumpărare directă
Verificare tehnica periodica , Centrala Keston, putere 30 kW, Casa Memoriala Liviu si Fany Rebreanu - 1 buc 2. Verificare tehnica periodica, Centrala Keston, putere 30 kW, Casa Memoriala Ion Minulescu si Claudia Millian - 1 buc. 3. Verificare tehnica periodica, Centrala Keston, putere 55 kW, Casa Memoriala Tudor Arghezi - 2 buc. 4. Verificare tehnica periodica, Centrala Wiessman Vitopend, putere 60 kW, Sediul Expozitional - 2 buc.
- Număr anunț
- DA26797995
- Autoritate contractantă
- MUZEUL NATIONAL AL LITERATURII ROMANE (CUI 4192510)
- Furnizor / câștigător
- ABC CONTROL SRL (CUI 29686854)
- Cod CPV
- 50720000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.320 RON
- Valoare atribuită
- 1.320 RON
- Data publicării
- 11.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.