Atribuită Cumpărare directă

inlocuit arc lamelar fata;inlocuit pivoti superiori si inferiori axa fata;inlocuit amortizor fata stanga si dreapta;inlocuit articulatie bara stabilizatoare fata stanga si dreapta;inlocuit prezoane roata fata dreapta;inlocuit placute frana fata;inlocuit filtru ulei ;filtru motorina;filtru polen;filtru aer motor;inlocuit ulei motor ;aerisit sistem franare Detinem autorizatie nr.14497/10.03.2014(masini de mare tonaj)

Număr anunț
DA26781672
Autoritate contractantă
DIRECTIA MUNICIPAL LOCATO ROMAN (CUI 40103820)
Furnizor / câștigător
TRANSJIM LOGISTIC SRL (CUI 27288720)
Cod CPV
50110000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.202,21 RON
Valoare atribuită
5.202,21 RON
Data publicării
10.11.2020 00:00
Data finalizării
10.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.202,21 RON

din 5.202,21 RON estimat