Atribuită
Cumpărare directă
Stick Memorie A-Data DashDrive Value UV131 64GB, USB3.0 - AUV131-64G-RGY Stick Memorie Adata AUV350, 64GB, USB 3.2, Grey - AUV350-64G-RBK Mouse Optic Asus WT300, USB Wireless, Matte Black-Red - 90XB0450-BMU000 Placa de retea Trust Dalyx, USB-C, Grey - TR-23771 Multifunctional Inkjet Color Epson EcoTank L3110, Black Switch TP-LINK LS1008, 8 Porturi - LS1008
- Număr anunț
- DA26810011
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA RACIU (CUI 29144330)
- Furnizor / câștigător
- FLAX COMPUTERS SRL (CUI 14639030)
- Cod CPV
- 31711100-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.396,32 RON
- Valoare atribuită
- 1.396,32 RON
- Data publicării
- 12.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.