Atribuită
Cumpărare directă
Plasture steril pentru fixare, pe suport de material netesut, fara latex, cu corp absorbant. Indicat pentru tratamentul ranilor postoperatorii si pansarea sterila a ranilor minore. Dimensiune: 15 x 8 cm (corp 11 x 3,8 cm ). Mod de ambalare: 25 bucati/cutie Plasture steril pentru fixare, pe suport de material netesut, fara latex, cu corp absorbant. Indicat pentru tratamentul ranilor postoperatorii si pansarea sterila a ranilor minore. Dimensiune: 25 x 10 cm (corp 20,5 x 5, cm). Mod de ambalare: 10 bucati/cutie Pansament cu tesatura tip plasa, impregnat cu unguent neutru. Substanta grasa din compozitie mentine marginile plagii suple si previne aderarea pansamentului la plaga. Indicat pentru plagile exsudative de suprafata, arsuri termice si chimice, in chirurgia plastica si cosmetica. Dimensiune: 10 x 10 cm. Mod de ambalare: 10 buc./cutie Pansament cu tesatura tip plasa, impregnat cu unguent neutru. Substanta grasa din compozitie mentine marginile plagii suple si previne aderarea pansamentului la plaga. Indicat pentru plagile exsudative de suprafata, arsuri termice si chimice, in chirurgia plastica si cosmetica. Dimensiune: 10 x 20 cm. Mod de ambalare: 30 buc./cutie Pansament cu tesatura tip plasa, impregnat cu unguent neutru. Substanta grasa din compozitie mentine marginile plagii suple si previne aderarea pansamentului la plaga. Indicat pentru plagile exsudative de suprafata, arsuri termice si chimice, in chirurgia plastica si cosmetica. Dimensiune: 7,5 x 10 cm. Mod de ambala
- Număr anunț
- DA26749451
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02489 GALATI (CUI 3346980)
- Furnizor / câștigător
- PAUL HARTMANN SRL (CUI 3102390)
- Cod CPV
- 33141111-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.119,22 RON
- Valoare atribuită
- 3.119,22 RON
- Data publicării
- 05.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.