Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul contine:ARACET PENTRU LEMN, 0.5kG-6 buc; BANDA ADEZIVA (SCOTCH) LATIME 19MMX33M-10 buc; Banda adeziva solvent 48 MM x66 M-10 buc;BIBLIORAFT PLASTIFIAT 75 MM DIVERSE CULORI, EAGLE-10 buc culoare albastru;Calculator de birou Milan 512,12digiti-3 buc; CARTON A3, 90GR/MP, 500 COLI/ TOP-10 buc; CARTON ALB A4 250GR/ MP, 250 COLI/ TOP-5buc; CREION CORECTOR MILAN-10buc;DOSAR PLASTIC-150 buc(50 buc-rosu; 50 buc-albastre; 50 buc verzi);Hartie copiator A3 Absolut Paper-5 buc; Hartie copiator A4, 80g/mp, 500coli/top, BRILLIANT/ ABSOLUT-70 buc;MARKER EVIDENTIATOR-10 buc;MARKER CU VARF ROTUND-10 buc;MINA PIX TIP PARKER-30 buc(20 buc albastru si 10 buc rosu);PIX PENSAN TRIBALL-40 buc; PIX METALIC-20 buc;PLIC C6-200 buc.
- Număr anunț
- DA26773586
- Autoritate contractantă
- Biblioteca Judeteana Antim Ivireanul Valcea (CUI 2541193)
- Furnizor / câștigător
- BOGMAR SRL (CUI 10979365)
- Cod CPV
- 24911200-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.236,78 RON
- Valoare atribuită
- 2.236,78 RON
- Data publicării
- 09.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.