Atribuită
Cumpărare directă
PACHET TEATRUL PENTRU COPII ARLECHINO compus din : BRIDA ZINCATA PT. TEAVA 11MM 1003119 40 0,13 BUC DIBLU NYLON GIPS CARTON GK 52389 42 0,87 BUC ANCORA CAVIT+CARLIG 4X70 76210B0407000 20 1,65 BUC SURUB PAL SI LEMN CAP INECAT3,5x30ZG PZ2 40 0,03 BUC CABLU MCCG-I (H07RN-F) 3X2,5 R100 70 5,45 M CABLU MCCG-I (H07RN-F) 3X1,5 R100 89 4,12 M PROIECTOR LED IPRO MINI 50W 3000K HEPOL 4 92,43 BUC STECHER CAUCIUC 1328 20 6,94 BUC SYA SET 5 PRIZE CP PROT COPII 2M GW20265 3 44,70 BUC SYA PRIZA CP PROT COPII 2M GW20265 1 9,24 BUC SYA INTRERUPATOR 1M 16A GW20571 2 4,62 BUC GW CADRU APARENT 4M IP40 GW27004 8 12,55 BUC GW CADRU APARENT 2M IP40 GW27002 1 6,49 BUC DOZA IP65 HEPOL 4 9,16 BUC, achiziționate conform referatului de necesitate nr. 2365/ 06.11.2020
- Număr anunț
- DA26786651
- Autoritate contractantă
- Teatrul pentru copii Arlechino Brasov (CUI 4688523)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.628,86 RON
- Valoare atribuită
- 1.628,86 RON
- Data publicării
- 11.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.