Atribuită Cumpărare directă

Trusa cateter arterial cu arc integrat si introducator 20FR/8cm 100 buc CH20 si 100 buc CH22 Bisturiu UF CH20 + CH22

Număr anunț
DA26755179
Autoritate contractantă
Institutul de Pneumoftiziologie "Marius Nasta (CUI 4316180)
Furnizor / câștigător
ARTISANA MEDICAL SRL (CUI 22742850)
Cod CPV
33141200-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.150 RON
Valoare atribuită
15.150 RON
Data publicării
06.11.2020 00:00
Data finalizării
10.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.150 RON

din 15.150 RON estimat