Atribuită
Cumpărare directă
Destinat masurarii saturatiei de oxigen al hemoglobinei din sangele arterial. Poate fi folosit în spitale, la ambulante sau la domiciliu atat la copii cât si la adulti. Pe ecranul LCD apare pulsul si saturatia în oxigen, precum si starea bateriilor. Ecran iluminat cu LED. Dimensiuni: 58x32x42 mm. Greutate: 50 g (inclusiv bateriile 2 x AAA). Combinatia perfecta între monitor si senzor într-o singura unitate . Masuratori: SpO2 Puls Grafic sub forma de bara Resolution: 1% SpO2 accuracy: 80% to 100% ±2 70% to 79% ±3 0%-69%; not specified Pulse rate: 30-235 bpm Resolution: 1bpm Pulse rate accuracy: 30 ÷100 ±2 bpm, 101÷235±2% Operare de la un singur buton Indicator stare baterie Consum redus de energie, închidere automata
- Număr anunț
- DA26739428
- Autoritate contractantă
- COMUNA TURENI (CONSILIUL LOCAL TURENI) (CUI 4378840)
- Furnizor / câștigător
- SORIMED & DENTAL SRL (CUI 29444257)
- Cod CPV
- 33190000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.650 RON
- Valoare atribuită
- 1.650 RON
- Data publicării
- 04.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.