Atribuită
Cumpărare directă
Licențe antivirus Avast Business Antivirus Unmanaged 100 users "• Pentru 100 de statii statii independente, offline , neconectate la internet. • Activarea sa se faca in modul offline (de preferat pe baza unui fisier individual de licenta de tip *.lic) • Update-ul sa se faca in modul offline prin transferul definitiilor de antivirus de pe o statie conectata la internet pe fiecare statie in parte. VALABILITATE 3 ANI
- Număr anunț
- DA26768126
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02472 Bucuresti (CUI 4221039)
- Furnizor / câștigător
- MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI 16005870)
- Cod CPV
- 48730000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.957 RON
- Valoare atribuită
- 8.957 RON
- Data publicării
- 09.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.