Atribuită Cumpărare directă

Materiale/produse personalizate promovare eveniment ”Gala 90 de ani F.R.N.P.M. 2020”, care se va desfășura în data de 13.11.2020, în cantitatea specificată.

Număr anunț
DA26808797
Autoritate contractantă
Federatia Romana de Natatie si Pentatlon Modern (CUI 10062779)
Furnizor / câștigător
BOGRAVE Advertising SRL (CUI 14988323)
Cod CPV
39298700-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.176,48 RON
Valoare atribuită
1.176,48 RON
Data publicării
12.11.2020 00:00
Data finalizării
13.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.176,48 RON

din 1.176,48 RON estimat