Atribuită Cumpărare directă

Suprafata dublu laminata patratele pentru tabla scolara, 3 buc., 10.51 lei/buc.; cod EDSLL, Suprafata dublu laminata dictando pentru tabla scolara, 3 buc., 8.07 lei/buc.; cod SLCP, Suprafata laminata pentru tabla scolara tip1, 3 buc., 8.07 lei/buc.; cod EDSLPO, Suprafata dublu laminata portativ pentru tabla scolara, 3 buc., 8.07 lei/buc.; cod MO500203, Set 120 de magneti colorati pentru tabla, 3 buc., 81.43 lei/buc.; cod GOKI61951, Clopotei metalici 8 note, 2 buc., 94.97 lei/buc.; cod LER6304, Litere magnetice mari si mici, 3 buc., 92.03 lei/buc.; cod ML45314, Set 54 numere magnetice Miniland, 3 buc., 40.67 lei/buc

Număr anunț
DA26742972
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Ion Irimescu Falticeni (CUI 18252337)
Furnizor / câștigător
AAD TOTAL ADMINISTRATION SRL (CUI 15016633)
Cod CPV
37524100-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
936,45 RON
Valoare atribuită
936,45 RON
Data publicării
04.11.2020 00:00
Data finalizării
05.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

936,45 RON

din 936,45 RON estimat