Atribuită Cumpărare directă

PACHET DIVERS cartus hp cp1215 bk B 1 carrtus hp cp1215 c b 1 cartus hp cp1215 m b 1 cartus hp cp1215 y b 1 CARTUS PG 40 B 1 cartus pg 545 B 2 cartus cl-546 b 2 cartus toner exv14 b 2

Număr anunț
DA26739901
Autoritate contractantă
GRADINITA CU P.P. NR.1 ZALAU (CUI 32019761)
Furnizor / câștigător
INFO PLUS S.R.L. (CUI 11867882)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.884 RON
Valoare atribuită
1.884 RON
Data publicării
04.11.2020 00:00
Data finalizării
06.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.884 RON

din 1.884 RON estimat