Atribuită
Cumpărare directă
Lampa bactericida UVC cu stativ si telecomanda tub 72W tip MTP2x36-M/-/RC/MD Avantaje: -Ultravioletele (UV-C) sunt o forma de energie care desface legaturile ADN din bacterii si virusi, eliminandu-le pana la 99.9%. -Lugime de unda dominanta este 254 nm (pentru eficienta maxima) -Sistemul are aplicabilitate pentru spatii intre 40 si 80 mp. -Lampa se va utiliza maxim 12 ore, după care este necesară o pauza de 30 minute. -Domenii utilizare: casnic, cladiri birouri, spatii productie, farmacii, magazine, cabinete medicale -Microorganisme distruse: virusuri, bacterii, alge, spori de mucegai, drojdii Date tehnice: -Tensiune de alimentare sistem: 230 V -Tuburi: UVC Phillips -Durata de viata lampa: minim 9.000h -Diametru lampa: 28 mm -Lungime de unda UV: 254 nm -Montare pe stativ (inclus) -Inaltime ajustabila -Pornire / oprire din telecomanda -Sensor oprire lampa UVC la detectarea prezentei persoanelor. Descriere tehnica ansamblu: -Prevazut cu 2 tuburi generatoare de lumina UV-C(lungime de unda 253,7 nm) -Durata de viata a tuburilor UV pana la reducerea luminii UV cu 10%: minim 9.000 ore -Intensitatea radiatiei UV-C la distanta de 1m: 3.6W/mp -acoperie 5-80mp. -timp minim recomandat pentru 60mp: 30minute (elimnare SaRS-CoV2 99%). -timp recomanda pentru 60mp: 60 minute (eliminare SaRS-CoV2 99,99%). -distanta de detectie: maxim 6m -viteza de detectie: 0,6-1,5 ms -raza de detectie: 120grade(vedere-laterala)/360grade(vedere-superioara) -arie de acoperie telecomanda: 30m(zona deschisa)/10m
- Număr anunț
- DA26776405
- Autoritate contractantă
- CENTRUL DE ASISTENTA MEDICO-SOCIALA (CUI 5321206)
- Furnizor / câștigător
- COZMOPOL SRL (CUI 14292673)
- Cod CPV
- 31515000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.453,78 RON
- Valoare atribuită
- 1.453,78 RON
- Data publicării
- 10.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.