Atribuită
Cumpărare directă
Operatii necesare: -decopertare de dale si nisip -amorsare suprafete -montaj primul strat membrana bituminoasa -amorsare suprafete -montaj al doilea strat membrana bituminoasa. -depozitare grupata de dale si nisip pe lucrarea executata. Garantie 10 ani. Asiguram materiale profesionale si manopera de calitate ridicata ! In pret sunt incluse si materialele cu care se reface terasa - 1275 mp. Ofertantul va constitui garantia de buna executie in valoare de 10% din valoare contractului, conform art 40 din HG 395/2016, in max 5 zile de la semnarea contractului.
- Număr anunț
- DA26735750
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE BIOLOGIE BUCURESTI (CUI 4183326)
- Furnizor / câștigător
- SERVICOM PRODEXIM SRL (CUI 3003397)
- Cod CPV
- 45261310-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 127.500 RON
- Valoare atribuită
- 127.500 RON
- Data publicării
- 04.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.