Atribuită
Cumpărare directă
Vodafone Romania va pune la dispozitia Beneficiarului urmatoarele servicii: 8 simuri x Abonament Red Infinity cu urmatoarele beneficii: - Nelimitat voce mobila Vodafone - Nelimitat minute si SMS Nationale si internationale See fix si roaming SEE - 25 GB – trafic date Nationale - 250 min/sms internationale SEE mobil 17 simuri x Abonament Red Infinity cu urmatoarele beneficii: - Nelimitat voce mobila Vodafone - Nelimitat minute si SMS Nationale si internationale See fix si roaming SEE - 25 GB – trafic date Nationale - 250 min/sms internationale SEE mobil 2 linii x Abonament Office Link 2 Start cu urmatoarele beneficii: - 200 minute in retelele fixe Pret abonament lunar/linie: 8 euro/39.5408 lei 1 x Internet Standard cu latime de banda 50Mbps Pret abonament lunar: 25 euro/ 123,565 lei 1 x Internet Premium cu latime de banda 70Mbps up to 100Mbps Pret abonament lunar: 70 euro/ 345,982 lei Oferta este valabila pentru perioada contractuala de 24 de luni. Valoare Buget achizitie terminale: 2100 euro fara TVA Valoarea totala a ofertei pe luna este de 452 euro fara, reprezentand 2.230.03 RON fara TVA. Echivalenta a fost facuta la cursul Vodafone de 1 EURO=4.9337 RON valabil in data de 04.11.2020.
- Număr anunț
- DA26742338
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR CALARASI (CUI 3233116)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 64200000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 53.520,72 RON
- Valoare atribuită
- 53.520,72 RON
- Data publicării
- 04.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.