Atribuită Cumpărare directă

Senzor de Oxigen AO2 City pentru analizor de gaze

Număr anunț
DA26736129
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DUNAREA DE JOS (CUI 3127522)
Furnizor / câștigător
AG GROUP ECHIPAMENTE UTILAJE SRL (CUI 30285104)
Cod CPV
38000000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
632,76 RON
Valoare atribuită
632,76 RON
Data publicării
04.11.2020 00:00
Data finalizării
06.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

632,76 RON

din 632,76 RON estimat