Atribuită Cumpărare directă

1 Termometru non- contact - 1 buc buc 1 135.00 2 Sapun lichid DETTOL 250 ml buc 7 11.62 3 Hartie igienica alba, 2 straturi, 24 buc/bax buc 48 0.80 4 Hartie prosop Fiore, 2 buc/bax buc 10 1.45 5 Pahare de unica folosinta 250 ml, 50 buc/set set 10 6.48 6 Sfora 100 gr buc 10 1.97 7 USB 32 Gb buc 5 22.37

Număr anunț
DA26743887
Autoritate contractantă
Institutia Prefectului judetului Galati (CUI 3127450)
Furnizor / câștigător
ROVAL PRINT SRL (CUI 14476846)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
465,59 RON
Valoare atribuită
465,59 RON
Data publicării
05.11.2020 00:00
Data finalizării
06.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

465,59 RON

din 465,59 RON estimat