Atribuită
Cumpărare directă
Servicii dezinfectie ( nebulizare) 1.Sediu central Ajofm Ialomita,Slobozia,Str. Lacului nr.10,volum sediu 1927 mc 2.Sediu Pt lucru Urziceni ,Str. Rege Ferdinand nr. 61B,volum sediu 422 mc 3.Sediu Pt lucru Tandarei,Str.Bucuresti,Bl 52H,Sc.D,parter,volum sediu 150 mc 4.Sediu Pt lucru Fetesti,Str.Calarasi,Bl.U3,Sc.C,parter,volum sediu 132 mc Cu o experienta de peste 25 de ani in domeniu si o activitatea desfasurata constant, fara intreruperi, am oferit si oferim in continuare cele mai bune servicii, la cele mai inalte standarde de calitate si siguranta. Seriozitatea si calitatea serviciilor oferite stau la baza recomandarilor facute de beneficiarii nostri anteriori. Mentionam ca detinem toate avizele sanitare si fisele de siguranta ale produselor utilizate.
- Număr anunț
- DA26741583
- Autoritate contractantă
- Agentia Judeteana pentru Ocuparea Fortei de Munca Ialomita (CUI 11460853)
- Furnizor / câștigător
- DERACON S.R.L. (CUI 5508094)
- Cod CPV
- 90923000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 394,65 RON
- Valoare atribuită
- 394,65 RON
- Data publicării
- 04.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.