Atribuită
Cumpărare directă
Muzeul National de Istorie a Transilvaniei din Cluj-Napoca, str. C. Daicoviciu nr.2 CIF 4722536 doreste sa achizitioneze materiale constructii pentru pentru placarea si izolarea termica a tavanului si peretilor la LABORATORUL DE RESTAURARE METALE, inclusiv holul aferent ( profile rigips, vata minerala, placi rigips, etc) Calea Turzii, nr 111. Reparatii la pereti, armare cu plasa din fibra de sticla, subsol C. Turzii 111- 31,94 mp, spatiu depozitare echipamente arheologice C Daicoviciu - 93.6 mp
- Număr anunț
- DA26764108
- Autoritate contractantă
- Muzeul National de Istorie a Transilvaniei (CUI 4722536)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44420000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.204,02 RON
- Valoare atribuită
- 6.204,02 RON
- Data publicării
- 06.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.