Atribuită Cumpărare directă

COD UM CANTITATE PRODUCATOR PRET RON/UM Valoare RON Descriere produs ofertat 02-572-3001 250BUC 2 NERBE 117.03 234.06 Tuburi falcon 50 ml, PP, sterile, conice, cu capac PE, Ø30x115 mm, gradate, RCF maxim 20000xg, rezistente la -80°, autoclavabile la 121°C, 525-0511 2 BUC/SET 1 VWR Collection 174.44 174.44 Rack, Centrifuge tube, VWR® Pop-Up™, PP, No. of tubes (max): 33, For tubes: 50 ml, 255×137×72 mm, Green 02-502-3001 500BUC 2 NERBE 192.68 385.36 Tuburi falcon 15 ml, PP, sterile, conice, cu capac PE, Ø17x120 mm, gradate, RCF maxim 17000xg, rezistente la -80°C, autoclavabile la 121°C, 525-0510 2 BUC/SET 1 VWR Collection 174.44 174.44 Rack, Centrifuge tube, VWR® Pop-Up™, PP, No. of tubes (max): 33, For tubes: 15 ml, 255×137×72 mm, Purple BRND701620 BUC 1 Brand 156.38 156.38 Sealing films, Seal-R-film 38 m X 100 mm Thickness: 0.14 +/- 0.02mm - Toxicity: non-toxic - Melting point: > 66°C (151°F) - Boiling point: > 288°C (550°F) - Continuous service temperature: –20 °C to 46 °C - Elasticity (25°C): 300% - Tear strength (25°C): 1.5 Mpa DRE-C12147000-5MG 5MG 1 Dr. Ehrenstorfer 1961.62 1961.62 Deoxynivalenol DRE-C17947400 5MG 1 Dr. Ehrenstorfer 1939.13 1939.13 Zearalenone DRE-C10047100 5MG 1 Dr. Ehrenstorfer 3442.07 3442.07 Aflatoxin B1

Număr anunț
DA26747183
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina si Farmacie "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca (CUI 4288047)
Furnizor / câștigător
BIO AQUA GROUP SRL (CUI 26406593)
Cod CPV
33141000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.467,50 RON
Valoare atribuită
8.467,50 RON
Data publicării
05.11.2020 00:00
Data finalizării
06.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.467,50 RON

din 8.467,50 RON estimat