Atribuită
Cumpărare directă
66514110-0 Servicii de asigurare a autovehiculelor (Rev.2)CASCO/ B105ELJ/ OPEL CROSSLAND X 1) 66514110-0 Servicii de asigurare a autovehiculelor 2) Autoritatea Contractanta: DIRECTIA PENTRU AGRICULTURA A MUNICIPIULUI BUCURESTI 3) Tip asigurare: CASCO 4) Date despre asigurare: B105ELJ/ W0V7H9EB2L4006441 5) Prima de asigurare: 2.462,21 RON 6) Perioada de valabilitate: 18.11.2020-17.11.2021 7) Modalitate de plata: integral
- Număr anunț
- DA26759556
- Autoritate contractantă
- Directia pentru Agricultura a Municipiului Bucuresti (CUI 37563127)
- Furnizor / câștigător
- OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.462,21 RON
- Valoare atribuită
- 2.462,21 RON
- Data publicării
- 06.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.