Atribuită Cumpărare directă

Brother TN2320 Premium cartus laser, culoare negru, pentru imprimantă brother MFC-L2700DW-FAX, capacitate peste 2500 pagini

Număr anunț
DA26750235
Autoritate contractantă
Directia Publica Comunitara de Evidenta a Persoanelor Dolj (CUI 17187222)
Furnizor / câștigător
EVO SPRINT SRL (CUI 32174862)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
347,54 RON
Valoare atribuită
347,54 RON
Data publicării
05.11.2020 00:00
Data finalizării
09.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

347,54 RON

din 347,54 RON estimat