Atribuită Cumpărare directă

1.Oferta rca pentru autoturismul Dacia Lodgy, cu prima de 545/un an, 2. oferta rca pentru microbus Fiat Ducato, cu prima de 1326 de lei/un an , total 1871 de lei.

Număr anunț
DA26763642
Autoritate contractantă
Colegiul Tehnic "Dr. Alexandru Barbat (CUI 4523193)
Furnizor / câștigător
ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.871 RON
Valoare atribuită
1.871 RON
Data publicării
06.11.2020 00:00
Data finalizării
09.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.871 RON

din 1.871 RON estimat