Atribuită Cumpărare directă

Switch fara management – 16 porturi : Switch Cisco CBS110-16T-EU, Gigabit, 16 Porturi; Garantie: 5 ani - cf S.T. si oferta.

Număr anunț
DA26762650
Autoritate contractantă
U.M. 0495 CERNAVODA (CUI 8030406)
Furnizor / câștigător
EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI 17563840)
Cod CPV
30000000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.762,17 RON
Valoare atribuită
1.762,17 RON
Data publicării
06.11.2020 00:00
Data finalizării
07.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.762,17 RON

din 1.762,17 RON estimat