Atribuită Cumpărare directă

Fier de calcat TEFAL Virtuo FV1713E0, 2000W, 90g/min, 200ml, talpa antiaderenta, albastru inchis

Număr anunț
DA26764350
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 0676 CRAIOVA (CUI 4416944)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
39713500-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
241,83 RON
Valoare atribuită
241,83 RON
Data publicării
07.11.2020 00:00
Data finalizării
10.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

241,83 RON

din 241,83 RON estimat