Atribuită Cumpărare directă

Furnizare dezinfectant de maini K-SEPT conform cerintelor din anuntul publicitar ADV 1177827

Număr anunț
DA26762865
Autoritate contractantă
C.N.C.F. “C.F.R.” S.A. – SUCURSALA REGIONALA C.F. CRAIOVA – UNITATE OPERATIONALA (CUI 15603417)
Furnizor / câștigător
SOCADANCE MD SRL (CUI 18392942)
Cod CPV
24450000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.450 RON
Valoare atribuită
12.450 RON
Data publicării
06.11.2020 00:00
Data finalizării
09.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.450 RON

din 12.450 RON estimat