Atribuită Cumpărare directă

Conform specificatiilor din anuntul de publicitate nr. ADV 1178826 privind achizitia de agende si tipizate.

Număr anunț
DA26755418
Autoritate contractantă
Politia Locala a Municipiului Pitesti (CUI 21810425)
Furnizor / câștigător
SILVER TRADING PARTNERS SRL (CUI 32301125)
Cod CPV
22900000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.835,60 RON
Valoare atribuită
2.835,60 RON
Data publicării
06.11.2020 00:00
Data finalizării
09.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.835,60 RON

din 2.835,60 RON estimat