Atribuită Cumpărare directă

PACHET burghie, discuri de debitat, diverse materiale lot 1+lot 3 conform ADV1181360 si oferta 100960528. Produsele vor fi originale, noi, sigilate, de calitate. Livrarea de produse neconforme sau cu o calitate inferioară dă dreptul autorității contractante de a le refuza și de a solicita înlocuirea acestora de catre furnizor în maxim 1 zi lucrătoare, cu produse de calitate.. Persoana de contact Nita Cristian - 0756134669 sau Dragan Madalina 0755248501

Număr anunț
DA26774012
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA MARITIMA DIN CONSTANTA (CUI 2747321)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
738,93 RON
Valoare atribuită
738,93 RON
Data publicării
09.11.2020 00:00
Data finalizării
10.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

738,93 RON

din 738,93 RON estimat