Atribuită Cumpărare directă

camera single camera dubla in perioada 05 - 06 - 07 noiembrie 2020

Număr anunț
DA26745647
Autoritate contractantă
MUZEUL JUDETEAN SATU MARE (CUI 3897238)
Furnizor / câștigător
POESIS SRL (CUI 22327551)
Cod CPV
55110000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.571,46 RON
Valoare atribuită
1.571,46 RON
Data publicării
05.11.2020 00:00
Data finalizării
05.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.571,46 RON

din 1.571,46 RON estimat