Atribuită Cumpărare directă

HARTIE COPIATOR A4 TOP 90.00 DOSAR CARTON PLIC ALB BUC 200 DOSAR SINA ALB BUC 100 BIBLIORAFT PLASTIFIAT 7 5 CM BUC 10 CARTUS XEROX 3020,3025 BUC 4 CARTUS XEROX 3020,3025 BUC 2 DOSAR PVC BUC 100

Număr anunț
DA26768952
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL "AL I CUZA (CUI 4410526)
Furnizor / câștigător
OFFICE MAX SRL (CUI 13791055)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.392,44 RON
Valoare atribuită
2.392,44 RON
Data publicării
09.11.2020 00:00
Data finalizării
10.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.392,44 RON

din 2.392,44 RON estimat