Atribuită Cumpărare directă

Varfuri 100-1000 ul sterile,cu filtru,in stativ, ptr. PCR RNA-se,DNA-se free Varfuri 0.5-10 ul sterile,cu filtru,in stativ

Număr anunț
DA26749655
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA HARGHITA (CUI 4245291)
Furnizor / câștigător
PARTNERS MEDICAL SOLUTION S.R.L. (CUI 12036920)
Cod CPV
38437110-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.640 RON
Valoare atribuită
2.640 RON
Data publicării
05.11.2020 00:00
Data finalizării
06.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.640 RON

din 2.640 RON estimat