Atribuită Cumpărare directă

Costurile de reinnoire la versiunea Release 2021 1. PDF-4+ 2021 License Renewal 2. PDF-4+ 2021 License Renewal 3. Sieve+ 2021 Renewal 4. Sieve+ 2021 Renewal 5. Shipping TOTAL: 33.280,00 lei fara TVA Garantie: 3 luni/90 zile

Număr anunț
DA26767970
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU METALE NEFEROASE SI RARE-IMNR (CUI 2788151)
Furnizor / câștigător
RONEXPRIM SRL (CUI 1594351)
Cod CPV
72320000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
31.090 RON
Valoare atribuită
31.090 RON
Data publicării
09.11.2020 00:00
Data finalizării
09.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.090 RON

din 31.090 RON estimat